Panevėžio moksleivių namai 2017 m. gruodžio 8 dieną, siekiant paminėti Tarptautinę antikorupcijos dieną, Panevėžio miesto savivaldybės švietimo ir jaunimo reikalų skyriuje organizavo mokinių kūrybos ir žinių konkursą „Korupcija man – ne draugas“.

Konkurse dalyvavo 5-osios ir V. Žemkalnio gimnazijų, Mykolo Karkos pagrindinės mokyklos bei „Žemynos“ ir  „Saulėtekio“ progimnazijų 7-10 klasių mokinių komandos.  Mokiniai  parengė pilietinę poziciją atspindinčius komandų prisistatymus, atliko įvairias kūrybines užduotis: kūrė ir originaliai pateikė „antikorupcinio kokteilio receptą“, vertino, ar yra korupcijos apraiškų įvairiose gyvenimiškose situacijose, sprendė kryžiažodį ir taip pasitikrino savo žinias apie šį neigiamą socialinį reiškinį ir tuo pačiu plėtė savo akiratį šia tema.

Mokinius vertino iš Savivaldybės administracijos, Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) ir renginio organizatorių sudaryta komisija. Nugalėtojais tapo „Saulėtekio“ progimnazijos komanda originaliu pavadinimu „Teisingumo lyga“, antri – 5-osios gimnazijos komanda „Nepaperkamieji“, treti – „Žemynos“ progimnazijos „Komanda „X“. Jiems įteiktos Savivaldybės bei STT atminimo dovanėlės.