Panevėžio moksleivių namai kviečia registruotis į vaikų vasaros stovyklą „Vasaros akademija“, kuri vyks 2019 m. birželio 10 – 14 d. ir birželio 17 – 28 d. Daugiau informacijos tel. : +370 45 51 60 01, +370 671 07411

                                                Vaikų vasaros poilsio stovykla – 2019 „Vasaros akademija“

Vaikų vasaros poilsio stovykla – 2018 „Atostogų kaleidoskopas“

2018 metų vaikų vasaros poilsio stovyklos „Atostogų kaleidoskopas“ programa buvo orientuota į vaiko saviraiškos ir kūrybiškumo lavinimą, vaikų gebėjimų atskleidimą, tikslinį užimtumą ir turiningą poilsį. Kodėl „kaleidoskopas“ ? Pagal lietuvių žodyną, žodis „kaleidoskopas“ reiškia – senovinį vaizduotę lavinantį žaislą, spalvingomis formomis žavintį tiek mažuosius, tiek vyresnius.
Pačios programos pavadinimas ,,Atostogų kaleidoskopas“ – greitas vaizdų, įspūdžių, nuotaikos keitimasis – jau sako, kad šioje stovykloje vaikams buvo pasiūlyta išbandyti pačias įvairiausias veiklas.

Išgyventi įvairiausi potyriai – susižavėjimas, nuostaba, atradimų džiaugsmas, dėkingumas, išsiskyrimo liūdesys. Svarbiausia, tai darėme ne nuobodžiai, o žaismingai, linksmai, įdomiai. Ir viskas buvo daroma tam, kad vaikai išmoktų atskleisti savus gebėjimus – bendravimo, savęs pažinimo, smalsumo, savarankiškumo, pasitikėjimo, atsakingumo, kūrybiškumo.